Spread the love

Fio banka rozšiřuje portfolio úvěrových produktů pro firmy o klasické splátkové úvěry. Právnické osoby si je mohou sjednat osobně i online se sazbou začínající na 4,98 %.

„Vždy jsme si zakládali na tom, že klienty nedělíme do kategorií a dle toho bychom ji poskytovali různou úroveň služeb. Fio půjčka pro firmy je proto stejně jednoduchá jako ta pro běžné občany. I právnické osoby si ji mohou založit online, neobjeví žádné skryté poplatky a nejnižší možná sazba je také totožná.  Věříme tedy, že firmy rozšíření úvěrových možností ocení a naše jednoduchá Fio půjčka jim přijde vhod,“ představuje novinku ředitel úvěrové divize Jakub Schmid.

O splátkový úvěr ve výši od 10 000 do 6 000 000 Kč mohou klienti – právnické osoby požádat pohodlně v internetovém bankovnictví nebo na kterékoliv pobočce Fio banky. Nejnižší sazba, které lze aktuálně dosáhnout začíná po nedávném snížení na 4,98 % p.a. Mimo výhodné úrokové sazby nabízí půjčka benefity v podobě schválení online, možnosti předčasného splacení kdykoliv a zdarma nebo změny výše splátky bez poplatku. Splátkový úvěr od Fio banky tak koresponduje s filozofií banky nabízet produkty co nejlevnější a co nejjednodušší pro všechny klienty bez rozdílu.

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *