Spread the love

ART RESTAURANT MÁNES v Praze hostil 7. března slavnostní galavečer k druhému ročníku projektu TOP AUTOSERVIS, kde proběhlo ocenění 20 nejlepších partnerských autoservisů.

Generali Česká pojišťovna má nejširší síť smluvních autoservisů s více než 1600 provozovnami.

V hodnocení autoservisů pojišťovna celoročně sledovala celou řadu parametrů. Mezi ty hlavní patřily – kvalita a rychlost opravy a zároveň také transparentnost i automatizace vyřízených pojistných událostí. Oproti minulému ročníku se letos kladl větší důraz na samotné vyhodnocování zákaznické spokojenosti a digitalizaci procesu vzájemné spolupráce.

CERTIFIKÁT KVALITY

Zástupci oceněných partnerských servisů převzali prestižní Certifikát kvality z rukou Romana Juráše, generálního ředitele Generali České pojišťovny a členů představenstva, Jiřího Doubravského a Pavola Pitoňáka. Vítězům pogratuloval a poděkoval za vynikající spolupráci také ředitel likvidace pojistných událostí, Jozef Hrdý.

„Projekt TOP AUTOSERVIS nám jasně ukázal, že tato forma podpory rozvoje služeb má mezi našimi servisními partnery velký ohlas. To dokládá nejen zvýšená klientská spokojenost, ale také nárůst podílu digitalizace a automatizace při řešení škod ve smluvních autoservisech. Právě digitalizaci a automatizaci se chceme nadále věnovat i v dalších letech. Díky tomuto projektu můžeme přispět k dalšímu rozvoji služeb a zákaznické spokojenosti,“ okomentoval Jozef Hrdý.

Společně s certifikátem budou oceněné autoservisy moci využívat i značku TOP AUTOSERVIS Generali České pojišťovny v rámci svých marketingových aktivit. Pro klienty je to nadále zárukou, že se mohou spolehnout na výborné a rychlé služby při řešení oprav vozidel v rámci svých pojistných událostí.

VÝHERCI PROJEKTU

Kromě tradičního ocenění nejlepší dvacítky se letos vůbec poprvé udělovalo i ocenění za výjimečný přínos v oblasti udržitelných oprav, které obdržela společnost Louda Auto, Poděbrady. Novinkou také bylo, že se letos poprvé vyhlásilo i TOP10 servisů z více než 500 smluvních provozoven ze Slovenska.

 TOP20 českých smluvních autoservisů za rok 2023:

AB Auto Brejla, Vestec

ALGON PLUS – AUTO, Cheb

Auto Průhonice, Čestlice

AUTO VOLF, Holýšov

AUTOCENTRÁLA, Ostrava

Autocentrum BARTH, Hradec Králové

AUTOCENTRUM JAN ŠMUCLER, Klatovy

Autocentrum Jičín, Jičín

AUTOKLEVER, Nový Jičín

AUTOLAROS SPEED, Ostrava

Autosalon Klokočka Centrum, Praha 6

BONO auto, Frýdek-Místek

KARIREAL, Třinec

LEX AUTO TB, Ostrava

MOTORTEC, Brno

OLFIN Car, Pardubice

Porsche Inter Auto CZ, Brno

Přerost a Švorc – auto, Praha 7

PV – AUTO, Prostějov

TUkas, Praha 10

By admin

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *