Spread the love

Air Bank jde v sazbách proti očekávání, od ledna v rámci akčního spoření nabídne na svém spořicím účtu možnost získat úrok až 6 % ročně bez omezení maximální výše vkladu. 

Klienti Air Bank mohou nově od 1. ledna 2024 v rámci akční nabídky získat u vkladů nad 250 tisíc korun na korunových spořicích účtech bonusovou úrokovou sazbu 6 % ročně. Banka nejenže proti očekávání nabídne možnost získat vyšší bonusovou úrokovou sazbu než doposud, a to dokonce o 2 procentní body, ale vysoký, 6% úrok dává v rámci akční nabídky nově i na vyšší vklady nad půl milionu korun. Vklady do 250 000 tisíc korun jsou v akční nabídce úročeny sazbou 5 % ročně.

„Poprvé po roce a půl se Česká národní banka rozhodla přistoupit ke snížení základní úrokové sazby. V praxi to znamená, že úroky na spořicích účtech začnou po období vysokých úroků napříč trhem postupně klesat. V Air Bank jdeme proti tomuto trendu a nabídneme jednu z posledních možností spořit s vysokým úrokem až 6 % ročně a bez omezení výše vkladu,“ říká Jiří Suchý, ředitel divize Produkty a inovace Air Bank.

Spořicí účty v CZK

(fyzické osoby nepodnikající)

Původní roční bonusová úroková sazba Roční bonusová

úroková sazba

při využití akční nabídky, platná od 1. 1. 2024

Vklady do 250 tisíc korun 5,00 % 5,00 %
Vklady od 250 tisíc korun do 500 tisíc korun 4,00 % 6,00 %
Vklady od 500 tisíc do 1 milionu korun 0,10 % 6,00 %
Vklady nad 1 milion korun 0,00 % 6,00 %

 

Air Bank zároveň připravuje novou službu, která klientům umožní zajímavě zhodnocovat vyšší úspory dlouhodobě.

„Chceme mít pro klienty pořád ty nejlepší podmínky. Pro konzervativnější zhodnocení vyšších vkladů ještě takovou nabídku ale nemáme, i když na ní už intenzivně pracujeme. Prozatím tak přicházíme s novou akční nabídkou ve formě zvýšeného úroku na spořicím účtu, která do jisté míry potřebu klientů na zhodnocení vyšších vkladů supluje,“ dodává Jiří Suchý. 

Akční nabídka platí pro nové i stávající klienty

Výhodnější bonusové úročení na spořicích účtech získá od ledna každý stávající klient na svém nepodnikatelském spořicím účtu, který si ho včas zapne tlačítkem v mailu a v předchozím měsíci provede alespoň pět plateb kartou. Využít ho mohou i všichni noví klienti, kterým Air Bank úročení zapne spolu s včasnou aktivací nového nepodnikatelského spořicího účtu vedeného v korunách. U nově sjednaných spořicích účtů odpadá podmínka 5 plateb kartou v měsíci aktivace účtu a měsíci následujícím. Banka nepodmiňuje akční bonusové úročení například nově založeným účtem ani ho neomezuje jen na nové vklady. Speciální marketingová akce platí do odvolání.

 

 

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *