Jakub Šebesta válcuje trh užitkovými vozy VW

Značka VW Užitkové rozšířila marketingové aktivity

Značka VW Užitkové letos kromě podpory běžeckého lyžování rozjela řadu dalších marketingových aktivit. O novinkách hovořil pro Importérský speciál Automakers její šéf v Porsche ČR Jakub Šebesta.

„Dlouhodobě podporujeme běžecké lyžování, Adam Ondra jezdí (a bydlí) v modelu California, Divadlo Járy Cimrmana vozí své kulisy v Crafteru. Letos jsme navíc podpořili Paraple, které bude své klienty převážet Crafterem. Crafter je velmi vhodný také pro přepravu motocyklů, což otestoval při cestě za off-roadovým tréninkem v Rumunsku známý cestovatel Pavel Suchý (Jawa kolem světa) nebo lektor jízdy v jedné stopě Dan Rubín (Moto Coach). Naše „plážové vlohy“ jsme pak prezentovali v rámci Beach Open v Dolních Vítkovicích, kde naše vozy sloužily jako taxi pro VIP návštěvníky tohoto světového turnaje,“ uvedl Šebesta.

Jeho divize podporuje také Transporterclub včetně populárního Transportersrazu. Na jeho již patnáctý ročník přijelo letos 247 vozidel modelových řad T1 až T6. „V příštím roce chystáme velkolepou oslavu 70. výročí tohoto legendárního modelu,“ slibuje šéf užitkových volkswagenů.

 

„Z dalších aktivit stojí za zmínku především unikátní kampaň „Moje cesta“, ve které jsme dokázali poutavě představit značku jako partnera úspěšných podnikatelů (a nejen jich) a to pomocí zajímavých životních příběhů našich skutečných zákazníků. Kampaň se setkala s velkým zájmem nejen u nás v ČR, ale pozornost si získala i v zahraničí, např. v rámci prestižního oborového serveru adsoftheworld.com,“ pochlubil se Šebesta.

Jakým způsobem letos pokračuje podpora běžeckého lyžování?

„Běžecké lyžování podporujeme především flotilou našich vozů Transporter, Caravelle, Crafter a Caddy. V modelu Caddy nově jezdí nadějná lyžařka Bára Havlíčková. Stejně jako v minulosti podporujeme také projekt Lyžování dětem. Jsme tradičním partnerem závodů Ski Tour a legendární Jizerské 50. Výše uvedené modely si mohou navíc za zvýhodněných podmínek pořídit všechny sportovní kluby v ČR,“ shrnul Jakub Šebesta.Vydáno: 13.srpen 2019, v Dovozci, Marketing.
Zdroj: Importérský speciál Automakers 2019