Martin Vlček

Vlček ředitelem Compliance a AML ve Sberbank

Na pozici ředitele oddělení Compliance a AML ve Sberbank nastoupil Martin Vlček, který se tak stal Head of Compliance & AML. Martin je zkušený manažer a odborník s bohatými zkušenostmi v dané oblasti.

 Martin do Sberbank přišel z Deutsche Bank AG Filliale Prag, organizační složka, kde zastával poslední tři roky pozici Head of Compliance & Country AFC Officer, a rovněž byl zástupcem vedoucího právního oddělení. Martin má v oblasti compliance a práva široké zkušenosti – předtím pracoval řadu let jako vedoucí právního oddělení v Royal Bank of Scotland plc. (dříve ABN AMRO Bank N.V.) se zodpovědností na Českou republiku a Slovensko, jako právník v Citibank nebo vedoucí útvaru zajištění v Živnostenské bance.

„Děkuji za příležitost zastávat tuto důležitou pozici ve Sberbank. Mým cílem je zajistit plnění a soulad se všemi regulatorními požadavky, které jsou v oblasti bankovnictví velmi široké a měnící se. Díky zrychlující se digitalizaci a online službám je tato oblast i výzvou na poli inovací,“ říká Martin Vlček, Head of Compliance & AML.

 Vydáno: 6.prosinec 2020, v Banky, Personálie.
Zdroj: Radka Černá