UniCredit Bank nabízí 2% navíc z hodnoty investice

Víte, že pro vytvoření dostatečné finanční rezervy byste si měli odkládat alespoň desetinu měsíčního příjmu? Díky UniCredit Bank a programu U invest Plus můžete pravidelně investovat již od pětistovky měsíčně.

Vytvoříte si tak potřebnou finanční rezervu a zároveň budete mít možnost dosáhnout zajímavých výnosů. Banka vám navíc po roce přidá odměnu ve výši 2 % z hodnoty vaší investice.

Odměnu ve výši 2 % z hodnoty investice garantuje UniCredit Bank všem, kteří splní podmínky kampaně. Založte si program pravidelného investování U invest Plus v období od 15. srpna do 31. října 2019 a nejpozději do 30. listopadu 2019 proveďte první pravidelnou měsíční platbu. Pokud vydržíte pravidelně investovat po celý rok, máte 2% odměnu z hodnoty investovaných peněz jistou.

V době nízkých úroků na běžných, spořicích i termínovaných účtech jsou investice vhodným nástrojem pro splnění svých snů. K pravidelnému investování stačí tři jednoduché kroky. Nejdřív si zvolíte měsíční částku, začít můžete dokonce již od 500 korun měsíčně. Pak si vyberete mezi třemi investičními strategiemi – konzervativní, balancovanou, dynamickou. Konzervativní investice jsou obecně méně rizikové, ale zároveň přináší menší výnosy, dynamické naopak. Balancovaná strategie oba přístupy kombinuje. V posledním kroku se rozhodnete, jak dlouho v letech chcete investovat.

S programem pravidelného investování U invest Plus od UniCredit Bank máte své prostředky kdykoliv k dispozici, investování můžete kdykoliv přerušit, vybrat sumu, kterou právě potřebuje, nebo investici obnovit. To vše zdarma. Diverzifikované portfolio, o které se starají odborníci předního evropského správce aktiv Amundi Asset Management, ale také pravidelnost a dlouhodobost investování pomáhá snižovat rizika plynoucí z možného kolísání trhů.

Více informací o kampani a možnostech pravidelného investování naleznete na stránkách UniCredit Bank.

 

 Jakou částku lze získat při pravidelném investování 1000 Kč měsíčně?

*Uvedené zhodnocení je modelované při pravidelném měsíčním odkládání sumy 1 000 Kč s jednorázovým vstupním poplatkem po dobu 5, 10, 15 a 20 let a se zvolenou dynamickou strategií. Modelace nepředstavuje závazný příslib do budoucnosti. Uvedený graf je matematickým příkladem složeného úročení ve výši očekávaného zhodnocení 5 % p. a. a neznázorňuje jeho budoucí vývoj. Očekávané zhodnocení vychází z historické výkonnosti portfolií s porovnatelnými parametry a složením. Výpočet nezahrnuje vývoj trhu, ale zohledňuje zaplacený vstupní poplatek podle platného ceníku. Kompletní rozkrytí celkových souvisejících nákladů a poplatků je uvedeno v dokumentu Předobchodní simulace poplatků, který je vyhotoven bankéřem před podáním pokynu k nákupu vybraného fondu.

 Vydáno: 19.srpen 2019, v Banky, Informace z trhu.
Zdroj: Alexandr Kuchař