Sodexo: Vláda přitvrzuje, my rozvážíme

Vláda omezuje pohyb lidí přes den i v noci. Mění se otevírací doba obchodů, a to i těch s potravinami, více lidí je v karanténě nebo doma s lehkým průběhem nemoci. Důsledkem toho všeho je růst zájmu o rozvoz potravin i hotových jídel.

„Víme, že toho lidé už mají plné zuby, a rádi bychom jim v těchto komplikovaných časech zjednodušili život. Proto spouštíme službu SodexoRozvoz, která je určena uživatelům našich Gastro Pass CARD. Umožní jim nakupovat on-line potraviny i hotové jídlo,“ říká Tereza Knířová, tisková mluvčí Sodexo Benefity.

Hlavním partnerem je jeden z největších on-line obchodů s potravinami Košík.cz, který rozváží téměř do všech koutů republiky. Další je služba Jídlo a čas, která nabízí na každý den hotové jídlo, jež se snadno ohřeje v mikrovlnce. Trojici uzavírá Eat Perfect Filipa Sajlera, kde si můžete objednat jak hotová jídla k okamžitému ohřevu, tak i předpřipravené balíčky surovin, z nichž sami během třiceti minut připravíte perfektní menu. „U těchto tří ale rozhodně nezůstaneme. V nejbližší době přidáme Dáme Jídlo a Catermat. A samozřejmě jednáme s dalšími hráči z oblasti rozvozu jídla a potravin,“ dodává Knířová.

Celé to je velmi jednoduché a funguje to výhradně v on-line prostoru. Uživatel Gastro Pass CARD si na www.sodexorozvoz.cz zvolí partnera, vybere si částku, za kterou chce nakoupit, a zaplatí ze svého stravenkového konta. Následně obdrží poukaz, který vloží na svůj účet u poskytovatele služby. „Když nevyčerpá celou sumu, nevadí, kredit mu zůstane na příští nákup,“ vysvětluje Knířová.

„Našich 350 000 uživatelů stravenkových karet samozřejmě může nadále využívat dalších více než 28 000 míst po celé republice. Restaurace, které i v této době mají otevřené výdejní okénko nebo vlastní rozvoz, najdete v našem vyhledávači provozoven www.mujpass.cz,“ dodává.

 Vydáno: 5.listopad 2020, v Dodavatelé, Informace z trhu.
Zdroj: Dana Samková