Škoda v Paříži zveřejnila cenu Kodiaqu

Novou Škodu KODIAQ, který si odbývá světovou výstavní premiéru na mezinárodním autosalonu v Paříži, bude možné objednat již počátkem října letošního roku, první vozy budou zákazníkům dodány v průběhu února 2017.

„Vstupujeme do úplně nového segmentu, který se těší celosvětovému růstu,“ říká šéf ŠKODA AUTO Česká republika Luboš Vlček. „Náš nový model KODIAQ má ambice dobýt nejen nové trhy, ale zejména oslovit nové skupiny zákazníků. S ohledem na první reakce odborné i laické veřejnosti při odhalení vozu pevně věříme, že se setká s úspěchem,“ nastiňuje obchodní plány pro nejbližší budoucnost Luboš Vlček.

Vlcek_Škoda

Nová ŠKODA KODIAQ vstupuje na tuzemský trh ve třech výbavových stupních. Základní provedení Active startuje na částce 677.900 Kč.

Zahrnuje například 7 airbagů, dvouzónovou klimatizaci Climatronic, 17palcová kola z lehkých slitin, infotainment Swing s 6,5“ dotykovým displejem a Bluetooth, multifunkční volant, LED denní svícení a LED zadní svítilny, střešní nosiče a spoustu dalších prvků komfortní výbavy. Modely s automatickou převodovkou DSG obsahují automaticky možnost řazení převodů pádly pod volantem.Vydáno: 29.září 2016, v Ceny novinek, Výrobci, Výstavy a veletrhy.
Zdroj: Škoda Auto