Václav Bálek

Pojišťovna Allianz mění PR manažera

Pozici tiskového mluvčího Allianz opouští po 10 letech Václav Bálek, známý z minulosti i z České pojišťovny. V Allianz ho nahradí bývalá rozhlasová novinářka.

Novou tiskovou mluvčí Allianz pojišťovny se od 1. dubna stane Marie Petrovová, bývalá novinářka, která se 13 let věnovala korporátní komunikaci.

Působila jako ředitelka komunikace a tisková mluvčí v Komerční bance a GE Money Bank. Dva roky řídila vzdělávací společnost Top Vision, zabývá se vzděláváním a koučinkem komunikačních dovedností a věnuje se moderování prezenčních i online akcí.

Bálek pracoval po své novinářské kariéře 23 let v korporacích, kde se věnoval komunikaci a marketingu. Posledních 10 let byl součástí managementu Allianz.

Marie Petrovová

“Před více než dvěma desítkami let jsme se střídali u rozhlasového mikrofonu na Vinohradech a teď se střídáme v kanceláři v Karlíně.
Přeji Majce dobrý start, rychlou aklimatizaci, skvělé kolegy, spokojené klienty a hodně kalamit, které sice nemají rádi CFO, ale které jsou vděčnou příležitosti pro šikovné marketéry a komunikátory,” rozloučil se Bálek na Linked In.Vydáno: 17.březen 2021, v Personálie, PR.
Zdroj: mediar.cz, Linked In