OnePlus přichází s prvními hodinkami OnePlus Watch

OnePlus uvedl na trh své dvě nové vlajkové lodi, nejpokročilejší řadu chytrých telefonů OnePlus 9. K tomu ještě přidal chystré hodinky. Co umí oba přístroje?

OnePlus 9 přináší zážitek z fotografického systému Hasselblad pro mobily, displej s vysokou obnovovací frekvencí nové generace a technologii rychlého bezdrátového nabíjení, které překonává svou rychlostí kabelové nabíjení konkurence. Dále ještě OnePlus představuje své první chytré hodinky OnePlus Watch, které nabízejí až dva týdny výdrže baterie a jsou vybavené funkcemi pro monitorování zdravotního stavu a sportovních aktivit.

Řada OnePlus 9 představuje největší skok vpřed v kvalitě fotoaparátů OnePlus, kterého bylo dosaženo díky započatému partnerství s legendárním profesionálním výrobcem fotoaparátů Hasselblad, jehož fotoaparáty zvěčnili některé z nejznámějších tváří a událostí v moderní historii – včetně prvních kroků člověka na měsíci. Hasselblad Camera for Mobile přináší několik průlomových změn v tom, co dokáží fotoaparáty ve smartphonu. Soustřeďují se kolem nového standardu podání barev – Natural Color Calibration with Hasselblad – a prémiového hardwaru pro vylepšenou kvalitu obrazu. Telefony řady OnePlus 9 také nabízejí vysoký výkon díky nejnovějšímu procesoru Qualcomm Snapdragon 888, špičkovému displeji Fluid 2.0 s hodnocením DisplayMate A+ a ultrarychlému nabíjení Warp Charge 65T a Warp Charge 50 Wireless.

„Řada OnePlus 9 představuje klíčový milník pro vlajkové lodě OnePlus. Nový fotoaparát, společně vyvinutý společnostmi OnePlus a Hasselblad, umožní uživatelům zachytit jejich vlastní ikonické okamžiky s přesnějšími barvami a špičkovou kvalitou obrazu,“ uvedl Pete Lau, zakladatel, generální ředitel a hlavní produktový ředitel společnosti OnePlus. „Spolu s novými hodinkami OnePlus Watch nabízí naše nejnovější řada smartphonů bezkonkurenční uživatelský zážitek, kdy i ty nejmenší detaily přinášejí nové výzvy pro odvětví mobilních telefonů a vedou k posílení naší komunity prostřednictvím prémiových technologií.“Vydáno: 28.březen 2021, v Software, Technologie.
Zdroj: Markéta Ciňková