Vladimír Fuchs

OKsystem s novým obchodním ředitelem

OKsystem provedl organizační změny. Obchodní aktivity společnosti, doposud rozprostřené mezi tři divize, budou nově konsolidovány do jedné silné obchodní divize. Od 1. července ji vede manažer, který přichází z Europ Assistance.

Vladimír do OKsystem přechází ze společnosti Europ Assistance, kde působil nejdříve na pozici obchodního ředitele a posledních deset let pak na postu ředitele pro Českou republiku a Slovensko.

„OKsystem trvale investuje do nových řešení, má velké a různorodé portfolio spokojených zákazníků, úspěšné produkty. Ale především má týmy opravdových profesionálů. Chceme i nadále posilovat pozici na českém trhu, rozvíjet spolupráci se stávajícími i novými zákazníky a dále se soustředit na zahraniční expanzi.“ říká nový obchodní ředitel Vladimír Fuchs.

V rámci organizačních změn se dosavadní ředitel divize rozvoje obchodu Tomáš Ammer posouvá do role manažera pro klíčové zákazníky ve veřejném sektoru, nově bude zodpovědný i za interní inovační „start-up“ platformu OKlab. Dosavadní ředitel divize obchodu Petr Panec nadále povede prodej nejúspěšnějšího produktu společnosti OKsystem – personálního a mzdového systému OKbase.

Vítězslav Ciml, ředitel společnosti OKsystem, k nové organizační struktuře v oblasti obchodu uvedl: „Nová, silnější obchodní divize má za úkol pokračovat v obchodním růstu a dále podporovat diverzifikaci příjmů společnosti. Chceme být blíže zákazníkům, ještě lépe znát jejich potřeby a naplňovat jejich očekávání. Klíčovým úkolem pak bude posilování naší pozice v oblasti dodávek produktů a IT služeb do zahraničí.“

S bývalým šéfem Europ Assistance Vladimírem Fuchsem (vpravo) jsme se v minulých letech setkávali na klubových akcích s dopravní policiíVydáno: 11.červenec 2021, v Management, Personálie.
Zdroj: OKsystem