Nová Cluster Innovation manažerka v GEFCO

Innovation & Lean managerem společnosti GEFCO pro Českou republiku a Slovensko byla jmenována Zuzana Tryzňová.

Ve společnosti GEFCO pracuje Tryzňová na různých pozicích již od roku 2005, kdy nastoupila na částečný úvazek při doktorandském studiu. Ve firmě se v počátku pracovní kariéry věnovala řízení menších projektů, v průběhu let se přes plánování inbound toků vypracovala až do pozice, z níž řídila celou divizi logistiky klíčového klienta z oblasti automobilového průmyslu.

„Přestože jsou biofyzika a logistika odlišné obory, je v nich mnoho podobností. Logistika je dnes jako experimentování v laboratoři, pouze v „makro prostředí“. Místo molekul spolu musí s podobnou přesností interagovat jednotlivé části dodavatelského řetězce,“ popisuje Tryzňová svůj pohled na logistiku a doplňuje:

„Nová pozice je pro mne velkou výzvou. Vážím si prostoru, který mi GEFCO v oblasti profesního růstu dává.“

V pozici Cluster Innovation & Lean managera bude na implementaci inovací intenzivně spolupracovat nejen s českými a slovenskými manažery, ale především s pařížskou centrálou společnosti GEFCO, která má inovace a jejich implementaci do komplexního dodavatelského řetězce přímo ve své DNA.

V rámci lokálních trhů pracuje Zuzana Tryzňová již nyní na několika inovačních projektech v oblasti robotizace a automatizace procesů či optimalizace pohybu nákladních vozidel v prostoru výrobního závodu klienta.

Zuzana TryzňováVydáno: 12.březen 2020, v Management, Personálie.
Zdroj: GEFCO