Mercedes-Benz s novým PR manažerem

Pražská centrála značky Mercedes-Benz se letos pustila do reorganizace importu, v rámci které měla být zrušena i pozice PR manažera. Z firmy nato odešel dlouholetý mluvčí Jan Kuhn. Nyní import oznámil, že pozici zachová. Kdo je novým šéfem komunikace značky?

„V souvislosti s rozhodnutím o zrušení mojí pracovní pozice v naší společnosti Mercedes-Benz ČR, končí můj pracovní poměr k datu 30. 4. 2021. Moje úkoly z oblasti externí komunikace se přesunují do oddělení marketingu na kolegu Martina Šlechtu,“ oznámil novinářům dosavadní manažer PR a komunikace Jan Kuhn. Ve společnosti pracoval od roku 1999.

Jan Kuhn

Šéf importu Wolfgang Bremm von Kleinsorgen ale nyní našemu portálu upřesnil, že společnost pozici PR manažera přeci jen nezrušila!

“Společnost a pozici PR managera opustil Jan Kuhn. Rád bych mu i touto cestou poděkoval a ocenil jeho dlouholetou práci pro značku Mercedes-Benz. V průběhu dubna postupně přebral agendu z oblasti PR za osobní vozy Martin Šlechta, který bude na pozici Head of PR řídit jak aktivity z oblasti PR, tak i event managementu,” uvedl šéf firmy.

Martin Šlechta nastoupil do společnosti Mercedes-Benz Česká republika v roce 2012 do marketingového oddělení. Po zkušenostech s marketingovými aktivitami pro divize osobních, dodávkových i nákladních vozů byl od roku 2016 zodpovědný za sponzoring, marketingové spolupráce a event management osobních vozů.

“Věřím, že jeho zkušenosti s péčí o zákazníky a digitalizací projektů přenese i do své nové pozice v oblasti PR a přispěje tak k snadnějšímu a efektivnějšímu sdílení informací. Jsem velmi rád, že jsme v Martinovi našli vynikajícího zasvěcence o našich produktech, které získal během zkušenosti v naší společnosti,” oznámil Bremm von Kleinsorgen.

Karl Wolfgang Bremm von KleinsorgenVydáno: 10.květen 2021, v Personálie, PR.
Zdroj: Mercedes-Benz