Martin Písařík

Interaction bodovala v Českých lídrech

Prosincové slavnostní vyhlášení OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ 2020 přineslo body pro lakýrenskou Interaction. Podařilo se jí probojovat nejen mezi finalisty, jako tomu bylo v minulém roce, ale letos se umístila na druhém místě ve Středočeském kraji.

Porota na základě ekonomických výsledků výhradně českých firem s ročním obratem minimálně 200 milionů korun a více než 50 zaměstnanci ocenila nejlepší společnosti ze všech 14 krajů České republiky.

Do finále se dostalo 92 firem s nejlepšími ekonomickými výsledky. Ty byly vybrány z 1516 společností, které vyhověly kritériím soutěže. O jejich výběr se postaral odborný garant soutěže společnost CRIF – Czech Credit Bureau. Celkem 61 % finalistů působí na trhu již od 90. let, firmy založené po roce 2000 tvoří čtvrtinu uchazečů o zisk ocenění, na export se alespoň částečně zaměřuje 42 % společností ve finále.

“Pro společnost Interaction je toto umístění velkou poctou a vážíme si toho i díky svým zákazníkům a jejich přízni. Je to i velké povzbuzení a motivace k další spolupráci především v této nelehké době, která s sebou přináší nové výzvy a příležitosti,” uvedl ředitel společnosti Martin Písařík.Vydáno: 17.prosinec 2020, v Ankety, Lakovny.
Zdroj: Interaction, Michaela Kirchnerová