Martin Hrbek

GEFCO: Hrbek vede obchod divize Forwarding

Obchodní oddělení divize Forwarding GEFCO je od května 2019 v rukou Martina Hrbka. Ten bude ve své nové pozici Sales Managera zodpovědný zaportfolio klientů i obchodní výsledky divize Forwarding společnosti v České republice.

V nejbližších měsících plánuje, pro pokrytí vzrůstajících zakázek, rozšířit obchodní tým. Pozici Sales Manager divize Forwarding vytvořilo GEFCO v České republice nově, v návaznosti na kontinuální expanzi a rozšiřující se portfolio klientů. „Řídit obchodní oddělení renomované společnosti je pro mne výzva, ale zároveň i skvělá příležitost, jak zúročit desetileté zkušenosti z oblasti logistiky,“ komentuje nástup do nové pozice Martin Hrbek, který působí ve společnosti GEFCO Forwarding od roku 2016. Profesní kariéru v oblasti logistiky začínal ve společnosti DHL, do divize Forwarding společnosti GEFCO nastoupil původně na pozici Key Account Managera. Aktuálně přebírá kompletní agendu a vedení celého obchodu.

Aktivity divize Forwarding, ke kterým patří především letecká, námořní a železniční přeprava, ale také celní služby, postupně rostou a s tím roste i tlak na zvyšování kapacit. „Do budoucna máme v plánu náš obchodní tým rozšířit a mým úkolem bude i celkový rozvoj nových i stávajících obchodních aktivit společnosti GEFCO Forwarding,“ popisuje své plány v nové funkci Hrbek. Hlavní logistické toky zboží z oblasti automotive, ale i farmacie a dalších průmyslových odvětví zajišťuje jím vedená divize společnosti GEFCO především na trase mezi Evropou a Asií. Svá logistická řešení však nabízí i směrem do Severní nebo Jižní Ameriky či na Střední východ.Vydáno: 19.červen 2019, v Logistika, Personálie.
Zdroj: Julie Růžičková