Hokejista Hronek jezdí volvem od CarNextu

Hokejista Filip Hronek má za sebou třetí úspěšnou sezonu v NHL. Jeden z tahounů hokejové reprezentace bude letní přípravu absolvovat z větší části v České republice. Po celou dobu bude mít k dispozici automobil Volvo XC90, který mu v rámci partnerství poskytla online platforma pro prodej zánovních vozidel CarNext.

Klíčky od vozu Filipu Hronkovi předal Peter Škoda, ředitel společnosti CarNext v České republice, v jejím zcela novém showroomu ve Vestci u Prahy, kde nabízí auta leasingové firmy LeasePlan vrácená zákazníky po operativním leasingu.

„CarNext je mezinárodní značka, která se soustředí na zánovní vozidla nejvyšší kvality. Do přímého prodeje koncovým zákazníkům pak vybíráme jen to nejlepší, co je v našem oboru k dispozici, podobně jako si týmy NHL stahují elitní hokejisty z celého světa. Partnerství s Filipem Hronkem, který patří mezi zkušené a spolehlivé beky NHL, nám proto přijde jako logické rozhodnutí. Věříme, že bude prospěšné oběma stranám,“ říká Peter Škoda.

Filip Hronek se stal v letošní sezoně NHL nejproduktivnějším hráčem týmu Detroit Red Wings, a to z pozice obránce, což je mimořádný výkon. Ze všech hráčů svého klubu navíc strávil na ledě nejdelší čas v průměru na jedno utkání. V posledním ročníku ankety Zlatá hokejka, v němž odborníci vybírali nejlepšího hokejistu České republiky v sezoně 2019/2020, obsadil šesté místo jako nejvýše postavený obránce.  V aktuálně probíhajícím ročníku Zlaté hokejky je mezi deseti finalisty.Vydáno: 23.červen 2021, v Sponzoring.
Zdroj: Pavel Hálek