Fleet Awards 2019: hraje se o 12. sadu múz

Ankety Fleet Awards a Firemní auto roku pořádané magazínem FLEET firemní automobily vstupují letos do svého dvanáctého ročníku.

Opět budou hledat na základě mínění manažerů a odborníků na fleetovou problematiku zajímavé produkty, služby a automobily vhodné pro nasazení ve firemních vozových parcích. Produkty a služby do ankety Fleet Awards nominuje veřejnost, nominace automobilů do ankety Firemní auto roku je plně v rukách zastoupení jednotlivých značek.    

„Vloni jsme poměrně výrazně změnili kategorie v obou anketách, u Firemního auta roku jsme hodnocení obohatili o speciální Trophy, a tím jsme celý systém nastavili tak, aby mohl fungovat i v nadcházejících letech, která budou pro tržní nabídku automobilek velmi turbulentní,“ uvádí Richard Plos, šéfredaktor pořádajícího magazínu. Automobilky mají na nominace čas až do poloviny května.

Poté bude zveřejněn kompletní seznam nominací a následně, od 1. června, bude zahájeno také on-line hlasování veřejnosti, ze kterého vzejdou vítězové tří internetových ocenění. V průběhu ankety, tedy až do 16. září, mohu zástupci provozovatelů firemních autoparků i jejich dodavatelé nominovat služby do některé ze čtyř vyhlášených kategorií (Inovace, Bezpečnost, Outsourcing a Eklogie) na www.fleetawards.cz/nominace/. Zde je také možno navrhovat kandidáty na ocenění Fleet manažer roku 2019, a to jak z řad provozovatelů, tak dodavatelů fleetů.

Porotci stočlenné manažerské poroty budou mít možnost se s nominovanými automobily svézt a pohovořit o nich se zástupci značek na dvou Dnech s Fleetem, které slouží zároveň jako testovací dny ankety. Odehrají se 6. června v golfovém centru Kaskáda nedaleko Brna a 19. září v již tradiční lokalitě golfového centra Kunětická Hora poblíž Pardubic. Výsledky obou anket pak budou vyhlášeny 17. října v Břevnovském klášteře v Praze v rámci slavnostního galavečera.Vydáno: 9.duben 2019, v Ankety, Fleety.
Zdroj: ifleet.cz