Equa bank: nová aplikace pro Minutovou půjčku

Equa bank přichází s novou verzí aplikace on-line žádosti o Minutovou půjčku, která přináší řadu změn. Slibuje jednoduchou on-line žádost prostřednictvím webu nebo mobilu, rychlost čerpání po podpisu smlouvy, nulové poplatky a nízké úrokové sazby.

„Naše zcela nová aplikace Minutové půjčky patří k hlavním inovacím, které v letošním roce v oblasti digitalizace služeb přinášíme. 99 % všech našich služeb poskytujeme digitálně a neustále je vylepšujeme,“ řekl Michal Hanousek, ředitel oddělení úvěrových produktů, Equa bank.

„Chtěli jsme, aby byl jednodušší nejen proces samotné žádosti, ale aby tak působilo i prostředí aplikace. Je proto nyní graficky čistá a přehledná, s intuitivními prvky a snadnou orientací. Texty jsou formulované jednoduše, srozumitelným jazykem. Nejpodstatnější však je, že zažádat o spotřebitelskou půjčku u Equa bank je nyní snazší a uživatelsky přívětivější,“ dodává Michal Hanousek.

K novinkám patří například to, že se aplikace přizpůsobí uživateli. On-line žádost o Minutovou půjčku má totiž nyní podobu dynamické žádost – žadateli se zobrazují k vyplnění jen ty údaje, které banka dosud o žadateli v souvislosti s vedením jeho bankovních produktů nemá, nebo je potřebuje aktualizovat.

U stávajících klientů banka již většinu informací zná a není nutné se na ně znovu dotazovat. V případech, kdy si do banky klient posílá výplatu, není třeba ověřovat ani výši příjmů. U žadatelů, kteří dosud nebyli klienty Equa bank, se aplikace ptá na všechny potřebné údaje. Žádost v nové aplikaci je proto individuálně dlouhá podle konkrétního žadatele, je tak jednodušší pro všechny žadatele.

Uživatelsky přívětivá je i další novinka – možnost úpravy parametrů po celou dobu vyplňování žádosti.Vydáno: 13.listopad 2020, v Banky.
Zdroj: Milan Kříž