Ilustrační foto z ročníku 2018

E-SALON naplánován na polovinu března

Třetí ročník veletrhu čisté mobility e-salon, který se měl odehrát v termínu 12. – 15. listopadu na výstavišti v Letňanech., byli organizátoři přinuceni odložit na jaro a nedávno upřesnili konkrétní termín.

Na výstavišti PVA EXPO PRAHA měly podle původních plánů předvést své emkovozy značky Škoda, Volkswagen, Mercedes, Hyundai, KIA, Renault, Ford, Mazda. Tesla měla ukázat i svůj revoluční elektrický CYBERTRUCK.

Koncept výstavy počítal se speciálními pravidly jako jsou stavebně oddělené sektory, povinnost nošení roušek, rozšířené koridory v halách, koordinační tým kontrolorů dodržování nových pravidel nebo regulace počtu návštěvníků v sektorech v jeden okamžik.

V listopadu se ale vše změnilo. Vzhledem k nepříznivému vývoji koronavirové epidemie v ČR se 3. ročník veletrhu čisté mobility e-SALON přesouvá z listopadového termínu na jaro 2021 (březen),“ oznámila našemu portálu Michaela Beranová z agentury ABF. Přesný termín veletrhu e-SALON je stanoven na 11. 3. – 14. 3. 2021, upřesnila našemu portálu produkční Michaela Dunajská.Vydáno: 15.leden 2021, v Alternativní pohony, Elektromobily, Výstavy a veletrhy.
Zdroj: Michaela Dunajská