ČSOB Leasing financuje vozidla Schwarzmüller

ČSOB Leasing a Schwarzmüller, evropský výrobce užitkových vozidel, přišly od října s nabídkou společného programu financování vozidel pro české podnikatele s názvem Inteligentní leasing SCHWARZMÜLLER.

První časově omezený program financování (od 1. 10. do 31. 12. 2020) přinese společnou nabídku SCHWARZMÜLLER Leasingu s akontací od 20-40 %, počtem splátek 36-60, s úrokem jen 2,25 %  p. a. při koupi vozidla v měně EURO a 2,99 % p. a. v případě zakoupení vozidla v českých korunách.

Podrobnosti nabídky zákazníci získají u obchodních zástupců SCHWARZMÜLLER nebo na tel. +420 311 908 140 nebo v rámci regionálních poboček ČSOB Leasing. SCHWARZMÜLLER nabízí k prodeji svou kompletní prémiovou řadu modelů vozidel, atraktivní doprovodné služby a ČSOB Leasing, kromě leasingového financování také navíc atraktivní adresné pojištění vozidel ve splátkách na míru a další finanční služby skupiny ČSOB.

Náš koncern vyvíjí, vyrábí a servisuje prémiová užitková vozidla pro přepravní řešení šitá na míru se zárukou přidané hodnoty. Jsme rádi, že jsme spojili síly s ČSOB Leasing, českými podnikateli nejoblíbenější českou leasingovou společností a tím nově i skupinou ČSOB“, doplňuje poskytnutou informaci Ing. Radim Pánek, jednatel společnosti Schwarzmüller.

ČSOB Leasing poskytuje komplexní leasingové služby, včetně adresného pojištění na míru, českým podnikatelům a u užitkových a nákladních vozidel patří na trhu dlouhodobě mezi největší hráče. Značka SCHWARZMÜLLER má mezi klienty velmi dobrý zvuk. Jsme moc rádi, že můžeme zprostředkovat klientům této značky atraktivní nabídku našich finančních služeb a tím je zároveň pozvat do skupiny ČSOB“, říká Pavel Prokop, generální ředitel ČSOB Leasing.

Skupina Schwarzmüller patří k největším výrobcům přípojných vozidel v Evropě. Firma vyvíjí, vyrábí a servisuje prémiová vozidla pro přepravní řešení šitá na míru se zárukou přidané hodnoty.Vydáno: 13.říjen 2020, v Finanční instituce, Leasing.
Zdroj: ČSOB Leasing, Patrik Madle