Radek Donner se letos vrátil zpět do oboru

Auto Palace mění organizační strukturu

Auto Palace Group oznámila změny v organizační struktuře, které reflektují aktuální posilování jejích obchodních aktivit na českém automobilovém trhu. V nedávné době otevřela další tři nová prodejní a servisní centra, a to dvě v Praze a jedno v Karlových Varech.

Do nově vytvořené pozice Operations Director s přímou odpovědností generálnímu řediteli byl jmenován Ondřej Tomšů, který pracuje ve skupině Auto Palace od června roku 2019 a dosud zastával funkci obchodního ředitele pobočky Auto Palace Spořilov.

Tomšů bude nyní v nové pozici odpovědný za operativní řízení všech poboček především v oblasti sjednocování interních procesů a vedení operativních záležitostí s cílem zvýšení efektivity fungování středisek uvnitř celé skupiny. Externí komunikace s obchodními partnery skupiny Auto Palace zůstává i nadále v gesci jejího generálního ředitele Radka Donnera.

Ondřej Tomšů

Otevřené pozice v Auto Palace

V souvislosti se zmíněnou personální změnou plánuje skupina Auto Palace v nejbližší době obsazení uvolněné pozice obchodního ředitele pobočky na pražském Spořilově s odpovědností za řízení prodeje pěti značek nových vozů a rovněž prodeje ojetých vozů. Nedávné posílení obchodních aktivit se však vztahuje také k oblasti Aftersales.

Z tohoto důvodu otevírá skupina Auto Palace další novou pozici Group Aftersales Manager. Vhodný kandidát pro tuto pozici bude mít na starosti řízení Aftersales služeb v rámci skupiny, a to především sjednocení servisních procesů na všech pobočkách a zvýšení servisních kapacit pro zákazníky, a to především z oblasti fleetových obchodů.

„Jsem si plně vědom, že naplňování naší dlouhodobé obchodní strategie v České republice nemůže být pouze o investičních akvizicích. V této oblasti jsme udělali v minulých měsících obrovský kus práce a jsem za to velmi rád. Musíme však mít na paměti, že tak významné změny v naší skupině musí provázet také kvalitní personální posílení, protože na konci tohoto řetězce musí i nadále zůstat náš spokojený zákazník. Proto jsme se rozhodli k vytvoření dvou nových významných manažerských pozic, které současné obchodní posílení reflektuje,“ řekl Radek Donner, generální ředitel skupiny Auto Palace a dodal:

“Gratuluji Ondřejovi Tomšů k jeho jmenování do nové a velmi důležité pozice, která bude s jeho odbornými zkušenostmi směřovat především dovnitř naší společnosti a pomůže nám nastavit ve všech pobočkách stejně kvalitní procesy. Aktuálně jsme otevřeni také nabídkám na obsazení dalších dvou manažerských pozic a já věřím, že aktivity značky Auto Palace na současném automobilovém trhu mohou být pro mnoho zájemců na trhu práce velmi motivující.”

 Vydáno: 13.listopad 2020, v Management, Personálie.
Zdroj: Vizus, Tomáš Vaněk