Libor Vošický

AMI nově zajišťuje komunikaci Buřinky

Stavební spořitelna České spořitelny (SSČS) si na komunikaci vybrala agenturu AMI Communications. PR agentura zajistí Buřince kompletní PR servis včetně realizace nových projektů.

„Do výběrového řízení jsme šli s celou řadou nápadů, které, jak doufáme, budeme spolu s Buřinkou realizovat. O dostupnosti či spíše nedostupnosti bydlení se po právu mluví stále více. S radostí budeme pomáhat, aby byla více slyšet společnost, která lidem pomáhá s bydlením už 25 let,“ říká Milan Hejl, managing partner AMI Communications. V rámci poskytovaných služeb se AMI bude věnovat zejména strategickému plánování PR aktivit a media relations.

SSČS nabízí klientům finanční řešení v oblasti bydlení. Měnit bydlení v opravdový domov pomáhá nejen jednotlivcům, své služby poskytuje také bytovým družstvům a sdružením vlastníků. Od zahájení své činnosti v roce 1994 vyrostla SSČS v renomovanou banku, která se může opřít o členství v jednom z kapitálově nejsilnějších seskupení na českém trhu – finanční skupině České spořitelny. „Naším cílem je, aby Buřinka byla vnímána jako banka, která pomáhá lidem financovat rekonstrukce domů a bytů a tím jim plnit jejich sny o lepším bydlení. Proto jsme se rozhodli  navázat spolupráci s renomovaným PR partnerem, který nám v tomto cíli pomůže. Věříme, že s AMI uskutečníme mnoho inovativních a komunikačně neotřelých projektů,“ říká Libor Vošický, předseda představenstva SSČS.Vydáno: 28.listopad 2019, v Banky, Dodavatelé.
Zdroj: Tereza Skácalová