Spread the love

Od středy 3. dubna rozšiřuje Max banka svou produktovou nabídku pro fyzické osoby. První novinkou je Max spořicí účet se sazbou až 5,7 % ročně.

Nově banka nabízí také krátkodobé termínované vklady na 1, 3 a 9 měsíců. Pro dlouhodobé uložení úspor na 5 až 10 let mohou klienti zvolit podřízené vklady se sazbou až 8,5 % ročně. Všechny produkty si klienti mohou založit online.

„Rozšíření naší nabídky je motivováno snahou poskytnout klientům další možnosti atraktivního zhodnocení úspor. Aktuálně máme produkty se zajímavými sazbami pro krátkodobé i dlouhodobé spoření,“ komentuje změny ředitelka retailového bankovnictví Max banky Irena Jandíková.

Max spořicí účet nabídne banka s roční úrokovou sazbou 5,7 % na část vkladu do 500 000 Kč a 5,6 % pro část nad tento limit. Jedná se o neplatební spořicí účet, který musí mít klient navázán na svůj běžný účet. Je tak oproti jiným účtům odolnější vůči útokům na klientovy úspory, přesto ho nijak neomezuje v dostupnosti vložených prostředků.

Nové krátkodobé splatnosti korunových termínovaných vkladů nabízí rychlý a zajímavý výnos, nejvyšší sazbu bude mít měsíční termínovaný vklad, který úspory zhodnotí sazbou 5,3 % ročně. Klienti si mohou u Max banky nově zřídit také podřízené vklady s pevnou roční úrokovou sazbou až 8,5 % u vkladu na 10 let. Jedná se o nepojištěný produkt, který banka zahrnuje do svého kapitálu. Minimální výše vkladu je stejně jako u termínovaného vkladu 100 000 Kč, maximální výše není omezena. Nabídka stávajících sazeb podřízených vkladů je časově omezena a platí jen do 30. dubna.

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *