Spread the love

Baoli EMEA, výrobce vysokozdvižných vozíků, která je součástí skupiny KION Group, má nového manažera prodejní sítě pro Českou republiku a Slovensko.

Od 1. ledna 2024 se jím stal Dušan Sochorec, který do společnosti přináší své dlouhodobé zkušenosti z obchodu s osobními vozy, manipulační a další dopravní technikou.

Dušan Sochorec vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Brně. Po absolvování studia se věnoval oboru leasingu, kdy 8 let pracoval jako manažer pro firemní klientelu pro společnost VB Leasing CZ, následně působil v oboru nákupu a prodeje dopravní techniky ve společnosti ProResale Trucks, s.r.o. a od roku 2018 pracoval jako poradce pro manipulaci a skladování pro region jižní Morava ve společnosti Linde Material Handling Česká republika.

Jeho hlavním úkolem pro následující období bude další rozvoj sítě autorizovaných prodejců manipulační techniky značky Baoli v České republice a na Slovensku a zajišťování přímého dovozu techniky Baoli z centrálního skladu v italském Rolu.

Baoli EMEA

Baoli EMEA S.p.A. byla založena jako nezávislá organizace v roce 2018 a nahradila a rozšířila stávající strukturu značky v Evropě, na Středním východě a v Africe (EMEA).

V současné době pokrývá více než 50 zemí se sítí více než 350 prodejců v regionu EMEA. Se sídlem v Miláně v Itálii poskytuje Baoli EMEA svým zákazníkům zkušenosti a odborné znalosti v oblasti prodeje, poprodejních služeb a marketingu. Baoli EMEA nabízí svým zákazníkům spolehlivé a robustní průmyslové vozíky, dobře organizovanou strukturu a vysokou kvalitu služeb.

Baoli v České republice a na Slovensku

Vozíky Baoli jsou v České republice a na Slovensku dodávány prostřednictvím sítě autorizovaných prodejců, kteří zajišťují prodej a servis vozíků na celém území České republiky a Slovenska.

Zdroj: KION, Martin Petřík

By admin

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *