Spread the love

Geetoo Technology, český dodavatel cloudových technologií, oznamuje změny v nejvyšším vedení. Managing Directorem se od ledna 2024 stal Michal Hampl, jeden ze spoluzakladatelů firmy, který v posledních letech řídil zejména mezinárodní IT projekty.

Zájem o služby poskytované Geetoo se v posledních letech značně rozšířil. V roce 2020 nad ní vznikla akciová společnost Geetoo Holding a společnost se v roce 2023 přejmenovala na Geetoo Technology, aby lépe vymezila svou činnost. Do Geetoo Holding nedávno přešel druhý spoluzakladatel a dlouholetý Co-CEO firmy Vladimír Kvaš. Na pozici v čele Geetoo Technology se nyní přesouvá Michal Hampl.

Michal byl vždy hlavním tahounem našich technologických inovací a člověk, který je v Geetoo od samotného začátku. U Michala si cením jeho schopnosti předvídat nepředvídatelné a pracovat hned s několika scénáři najednou, což se v komplexním a mnohdy chaotickém prostředí cloudových inovací dost hodí,” komentuje Vladimír Kvaš, CEO Geetoo Holdingu.

„Ze skromných počátků se Geetoo posunulo na v evropského hráče a největší českou cloudovou společnost. Nyní máme Geetoo Holding, který se loni začal věnovat akvizici dalších firem, a Geetoo Technology, kde se ještě více soustředíme na komplexní IT poradenství a špičkové cloudové služby. Je mi obrovskou ctí, že jsem dostal důvěru navigovat firmu z pozice Managing Directora dál,“ komentuje Michal Hampl, nově jmenovaný Managing Director společnosti Geetoo Technology.

Hampl zároveň působí i v Geetoo Holding jako člen boardu a technický garant.

Geetoo Technology: dodavatel Kooperativy nebo Reuters

Geetoo je s tržbami okolo 600 milionů jedním z největších lokálních hráčů na trhu s cloudovými technologiemi, a jedním z významných partnerů technologických vendorů jako je VMware, Veeam, Dell a další. Mezi klienty Geetoo patří renomované společnosti a instituce z různých sektorů, mj. Diebold Nixdorf, Reuters, pojišťovna Kooperativa nebo e-commerce společnosti, jako Sportisimo, Pilulka a Decathlon.

Zdroj: Klára Sýkorová, Fenek – tech PR agency

 

By admin

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *