Spread the love

UniCredit Bank od 1. 7. 2024 zpřístupňuje svou investiční nabídku onemarkets Fund pro retailové klienty a pobočkovou síť.

Fondy onemarkets v sobě spojují zaměření na klienta, schopnosti skupiny UniCredit a odborné znalosti renomovaných správců aktiv, kteří patří k těm nejlepším na trhu. Téměř po roce od zavedení pro privátní klienty banka rozšiřuje část nabídky podílových fondů také pro širokou veřejnost. 

UniCredit přišla jako první banka na světě s unikátním investičním konceptem onemarkets Fund, jehož prostřednictvím propojuje největší světové investiční správce, jako jsou Amundi, Allianz Global Investors, BlackRock, J.P. Morgan, Fidelity, PICTET nebo PIMCO. Díky tomu má klient přístup k prvotřídním investičním produktům na jednom místě. Onemarkets Fund představuje dokonale sladěný způsob správy fondů a diverzifikace investic. 

Skupina UniCredit stanovuje investiční strategii onemarkets Fund. Správu jednotlivých fondů svěřuje na základě důkladné analýzy některé z předních investičních společností. Uplatňuje přitom princip tzv. Best-in-Class, což znamená, že vybírá pro každý typ fondu toho nejlepšího a nejkvalitnějšího správce portfolia. Klienti UniCredit Bank tak získávají ty nejlepší investiční produkty. 

„Všichni klienti banky budou moci běžně investovat do nejosvědčenějších a největších správců aktiv nejznámějších světových jmen. Stáváme se tak jedinou univerzální bankou, která klientům poskytuje možnost investovat do nejkvalitnějších investičních produktů v oblasti podílových fondů. Tato investiční nezávislost a otevřenost na našem trhu není běžná, a to ani pro bohatší segmenty privátních klientů,“ vysvětluje Tomáš Drábek, člen představenstva a ředitel retailového bankovnictví UniCredit Bank.

Koncept onemarkets Fund poprvé uvedla skupina UniCredit v Itálii, Německu a Rakousku v roce 2022 a nyní je onemarkets Fund jednou z nejrychleji rostoucích investičních značek v Evropě. Exkluzivní výběr investičních příležitostí je řízen týmem odborníků v souladu s koncepcí, která zajišťuje kvalitu a specifický profil rizika a výnosu zvolené strategie v průběhu celého cyklu. „Náš tým podrobně analyzuje trhy s cílem identifikovat vhodné příležitosti. Podařilo se nám vytvořit vyváženou nabídku kombinující dluhopisové, akciové a smíšené fondy, které si klienti můžou nakupit podle jejich individuálních potřeb, tolerance k riziku, výhledu na trh a investičního horizontu,dodává Drábek. 

UniCredit Bank svým klientům přináší to nejlepší ze světa investic. Správu fondů svěřuje velkým a osvědčeným správcovským společnostem, u kterých je značnou přidanou hodnotou jejich obrovské know-how. Tím se banka výrazně odlišuje od velké části konkurence, která většinou využívá vlastní lokální portfolio management složený z místních lidí, kteří spravují fondy investorů.

Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách nebo přímo u svého bankéře. Následně investice můžete spravovat snadno a pohodlně v mobilní aplikaci Smart Banking.

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *