Spread the love

Max banka nabízí od června možnost přiřadit si několik Neo účtů vedených v různých měnách k jedné platební kartě.

Díky tomu klienti na cestách či při platbách na internetu nemusí řešit, kterou kartu je právě nejvýhodnější použít. Ke své multiměnové kartě může mít klient napojené až tři Neo účty v různých měnách, tedy českých korunách, eurech a amerických dolarech.  

„Zavedení multiměnové karty navazuje na naši nabídku Neo účtu v cizích měnách, kterou jsme spustili v lednu tohoto roku. Dlouhodobě se cizoměnovým produktům věnujeme v depozitech i v denním bankovnictví. Věřím, že karta klientům dobře poslouží třeba hned v blížícím se čase letních dovolených,“ říká Irena Jandíková, ředitelka retailového bankovnictví Max banky.

Multiměnovou kartu si klienti mohou zřídit a sami přizpůsobit v internetovém bankovnictví Maxbanking, a to jako novou kartu či přenastavením své stávající karty. Klient si sám zvolí, které účty ke kartě připojí. Určit si může i pořadí účtů pro zaúčtování transakcí. Jako multiměnové lze využívat karty Mastercard Standard i Mastercard Gold.  

V souvislosti s multiměnovou kartou připravila Max banka pro své klienty atraktivní prázdninovou soutěž. Zaplatí-li v průběhu léta jednou kartou ve více měnách, zařadí se do losování o zajímavé ceny pro cestovatele. Hlavní výhrou je víkendový pobyt v luxusním karlovarském Grandhotelu Pupp. Kompletní pravidla soutěže jsou dostupná na webu banky.

 

 

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *