Spread the love

České zastoupení Innomotics se sídlem v Brně, výrobními závody ve Frenštátě pod Radhoštěm, v Mohelnici a v Drásově, a s pobočkami v Praze a v Ostravě, vede od května Roman Valný, který v této pozici nahradil Vladimíra Štěpána.

Ve své nové roli bude Roman Valný zodpovědný za strategický rozvoj společnosti, která v České republice patří mezi lídry v oblasti vývoje a výroby nízkonapěťových, vysokonapěťových i převodových elektromotorů a generátorů.

Roman Valný vstupuje do vedení českého Innomotics s téměř 30letými zkušenostmi z oboru nízkonapěťových motorů, a to nejen na manažerských pozicích. Do tehdejší společnosti Siemens nastoupil již v roce 1995 jako výrobní dělník na elektro zkušebnu a navijárnu výrobního závodu ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Poté působil v oblasti zákaznického servisu a kvality, podílel se na přípravě celosvětových servisních konceptů pro velké zákazníky a sjednocoval servisní procesy ve výrobních závodech. V roce 2006 převzal vedení oddělení zákaznického servisu pro závody Siemens v České republice, Německu, Číně a Mexiku. Od roku 2013 řídil technologický vývoj frenštátského závodu, později převzal řízení výroby v závodě Siemens v Mohelnici.

Od roku 2016 byl Valný ředitelem výrobního závodu Siemens, později Innomotics, ve Frenštátě pod Radhoštěm. Pozici generálního ředitele Innomotics Česká republika zastává od 1. května a tuto pozici bude vykonávat spolu s vedením frenštátského závodu.

Zdroj: Kateřina Ptáčková, Head of Communications CZ

By admin

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *