Spread the love

Spořitelna připravila pro mladé klienty do 14 let (včetně) nový vzhled mobilního bankovnictví George.

Jednodušším a hravějším pojetím George je chce vést k větší samostatnosti a učit je hospodařit s penězi. V současnosti George aktivně využívá již téměř 35 tisíc mladých klientů, kterým ještě nebylo 15 let. Nový design aplikace George se dětem změní automaticky od 4. června 2024.

„Pro naše mladé klienty, kterým ještě nebylo 15 let, jsme připravili jednodušší a hravější prostředí mobilní aplikace George, ve kterém kromě základních funkcí naleznou i průvodce a zajímavosti ze světa financí. Chceme, aby se děti mohli zábavnou formou vzdělávat a starat se o své finanční zdraví. Zároveň, aby rodiče mohli snadno nastavovat, které bankovní produkty mají děti ve své mobilní aplikaci vidět. Brzy do George pro děti přidáme další funkce jako spořicí obálky, cizoměnový účet nebo účet pro investice a termínovaný vklad,“ říká Julie Rytířová, která má George pro děti na starost.

George pro děti je jednodušší verze mobilního bankovnictví George a dítě ho získá spolu s dětským účtem a od 8 let i s vlastní platební kartou. V základním nastavení se dětem zobrazí přehledně běžný a spořicí účet nebo možnost si snadno zablokovat kartu. Rodiče mají ve svém Georgi přehled o všech platebních transakcích svých dětí a mohou nastavit, které dlouhodobé spořicí produkty (například penzijní spoření nebo stavební spoření) se dětem v mobilní aplikaci mají zobrazit.

 

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *