Sberbank snížila sazbu spotřebitelské půjčky

Sberbank od 1. června snížila sazbu spotřebitelských půjček. Pro všechna pásma lze nyní získat velice atraktivní bonusovou sazbu ve výši 1,99 procenta ročně. Obdrží ji každý, kdo požádá o FÉR půjčku či FÉR konsolidaci. Sazbu získají všichni klienti pro úvěry ve výši od 50 tisíc do 1 milionu korun, kteří mají dobrou platební morálku. 

„Poskytujeme jednu z nejlepších sazeb na trhu. Spotřebitelské půjčky a konsolidace s bonusovou sazbou 1,99 procenta ročně jsou pro klienty velice atraktivní. Chytrým řešením je určitě naše FÉR konsolidace, která ulehčí domácím rozpočtům, umožní snížit stávající úvěrovou zátěž u jiných bank a pokud klient potřebuje, lze ke konsolidovaným úvěrům přidat i novou hotovost na cokoli,“ vysvětluje Roman Brychnáč, Head of Lending Sberbank CZ:

„Protože nadále přetrvává pandemie koronaviru a její důsledky, chceme našim klientům pomoci nejen se zajištěním potřebných financí, ale i s ochranou před možnou nepříznivou životní situací. Aby se v takovém případě neobávali dalšího zadlužení, nabízíme jim pojištění schopnosti splácet pro případ nemoci nebo ztráty zaměstnání,“ dodává Roman Brychnáč.

Bonusovou sazbu 1,99 % ročně u FÉR půjčky či konsolidace stávajících úvěrů, získají všichni klienti s dobrou platební morálkou, kteří si založí i FÉR účet. V případě, že si sjednají FÉR účet PLUS nebo FÉR účet EXTRA a budou jej navíc aktivně využívat, dostanou pravidelnou roční odměnu ve výši 1234 Kč. FÉR půjčka a FÉR konsolidace je bez poplatků za zřízení i vedení. Splatnost úvěru je pro FÉR půjčku až 96 měsíců, pro FÉR konsolidaci až 120 měsíců. Výše půjčky pak může být 50 tisíc až 1 milion korun. Bonusová sazba 1,99 % je velice atraktivní a patří k nejvýhodnějším na trhu.Vydáno: 1.červen 2021, v Banky, Informace z trhu.
Zdroj: Radka Černá