Dušan Fornůsek začal přednášet na VŠE

Český Ford letos personálně přeskupil pražský import, z firmy odešlo několik manažerů. Jedním z nich byl i Dušan Fornůsek. Čím se zabývá v současnosti?

Pro FMC pracoval Fornůsek s přestávkami od roku 2005. V roce 2012 se po angažmá ve ŠkoFINu ke značce vrátil aby zastával pozici marketingového ředitele.

Později se přesunul na pozici FCSD manažera, která ale byla na začátku letošního roku v rámci evropské restrukturalizace zrušena a Dušan Fornůsek z firmy odešel.

Jak Dušan prožil uplynulý rok a čím se nyní zabývá?

„Po desítkách let mám konečně čas na sebe…tak sportuji, shazuji nadbytečná nezdravá kila na pasu a v posilovně. Jinak se snažím zůstat velmi aktivní v rámci business networkingu a najít si konečně čas na ty z businessu, koho jsem dlouhá léta neměl čas potkat. Snažím se i předávat své marketing znalosti studentům VSE formou přednášek (zatím sice jedna, ale budu pokračovat…),“ uvedl manažer.

Hledání nové práce a kutilství

„Nemalou porci času mi zabírá i aktivní hledaní new jobu a samostudium článků z oboru sales & Marketingu, na které není v normálním pracovním zápřahu čas. Dokutil jsem taky dlouhý seznam okolo našeho rodinného domu, tak mam kladné body u manželky,“ napsal nám Dušan Fornůsek.

Dusan Fornůsek

Z FMC letos odešlo více manažerů

Po lednovém odchodu dlouholetého generálního ředitele FMC Jana Laubeho se kromě Dušana Fornůska s Fordem rozloučili i další manažeři.  Ford Credit opustil Vladan Rojíček a u FMC už není ani Milan Sysel, který zastával pozici Operations Managera.Vydáno: 27.listopad 2019, v Management, Personálie.
Zdroj: Dušan Fornůsek, archiv